Sakaryaspor'a sakatlardan 1 iyi, 1 kötü haber!

Sakaryaspor'un Sivas Belediyespor'u ağırladığı maçta sakatlanan Nuri Fatih Aydın’da korkulan olmadı, Ali Fırat Okur ise 3 hafta yok. 

Sakaryaspor'a sakatlardan 1 iyi, 1 kötü haber!

Sivas Belediyespor maçında sakatlanan Nuri Fatih Aydın’dan sevindirici haber gelirken Ali fırat Okur’dan ise kötü haber geldi. Nuri Fatih Aydın’ın MR sonuçları temiz çıktı ve ayak bileğinde ödem oluştuğu belirtildi. Bandırma maçında Nuri’nin yetişmesi bekleniyor. Ali Fırat Okur’un ise iç yan bağlarında yırtık olduğu ve sahalardan 3 hafta uzak kalacağı belirtildi. Sakaryaspor’da sakatlıkları devam eden Aydın Yılmaz ve Ferit Erişçi Bandırma maçında da forma giyemeyecek. Berk İsmail Ünsal’ın durumu ise maç günü netlik kazanacak. Öte yandan Denis Taşkesin sakatlığını atlatarak dün takımla birlikte çalışmalara başladı. 
CEZALARI SONA ERDİ
Sakaryaspor’da kırmızı kart kabusu sivas maçıyla sona erdi. 4 maç sonra bir maçı 11 kişi tamamlayan Sakaryaspor’da Umut Sözen, Ümit Yasin Arslan ve Taşkın İlter’in de cezaları sona erdi. Üç futbolcu da Bandırmaspor maçında kadrodaki yerini alabilecek. 
 Erdem YILDIRIM
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER