Sakaryaspor'da 3 kişi PFDK'ya sevk edildi

Sakaryaspor'da futbolcular Ümit Yasin Aslan, Bilal Hasan ve kulüp antrenörü Sinan Korkmaz,  Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edildi.

Sakaryaspor'da 3 kişi PFDK'ya sevk edildi

sakaryayenihaber.com -

Misli.com 2.Lig'de yer alan Sakaryaspor'da hafta sonu oynanan Tarsus İdman Yurdu maçında talimatlara aykırılık nedeniyle futbolcular Ümit Yasin Aslan, Bilal Hasan ile kulüp antrenörü Sinan Korkmaz'ı PFDK'ya sev etti.

TFF'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

"SakaryasporA.Ş. Kulübü Antrenörü SİNAN KORKMAZ'ın 04.10.2020 tarihinde oynanan TARSUS İDMANYURDU-SAKARYASPOR A.Ş. Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasındaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 7/11 maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine,

Sakaryaspor A.Ş. Kulübü futbolcusu HASAN BİLAL'in aynı müsabakadaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 7/11 maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine,

Sakaryaspor A.Ş. Kulübü futbolcusu ÜMİT YASİN ARSLAN'ın aynı müsabakadaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 7/11 maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir."

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2020, 10:59
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER