Sakaryaspor'da 4 milyonluk proje

Sakaryaspor Yönetimi, ligin ikinci yarısı öncesinde 4 Milyonluk bir projeyi hayata geçirecek. 54’ncü yıla özel 1965 adet forma tasaralayacak olan yönetim 1.965 TL’den forma satışı yaparak kulübe gelir sağlamayaı hedefliyor.

Sakaryaspor'da 4 milyonluk proje

FORMA KAMPANYASI

Sakaryaspor Yönetimi kulübe gelir getirecek dev bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.

54’ncü yıla özel olarak tasarlanacak formaları satışa çıkarmaya hazırlanan yönetim bu projeden yaklaşık 4 Milyon TL gelir elde etmeyi hedefliyor. 1965 adet formayı 1.965 TL’den satışa çıkaracak olan yönetim Sakarya şehrinden bu projeye destek bekliyor. Fenerbahçe, Erzurumspor ve Kahrammaraşspor gibi kulüpler forma kampyasından önemli gelirler elde etmişti.

DESTEK BEKLİYOR

Başkan Cumhur Genç ve kurmayları forma kampanyasından önemli bir gelir elde edeceğine inanıyor. 54’ncü yıla özel yapılacak olan formaların önümüzdeki hafta satışa çıkacağı öğrenildi. İş adamları, STK’lar, siyasiler başta olmak üzere taraftarların kapısını çalacak olan yönetim 1965 adet formayı satarak Sakaryaspor tarihinin en önemli gelirini elde etmeye çalışacak. Sakarya şehrinin forma kapmayasına vereceği destek merakla bekleniyor. Bu projeden olumlu bir sonuç alınırsa Sakaryaspor devre arasında önemli bir kaynak elde etmil olacak.    Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2019, 16:22
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bulent kaya
Bulent kaya - 1 yıl Önce

Murat ozkan bey zaten bu ozel cikarilacak formalar zenginlere ozel olacak yoksa bu fiyata sen ben alamayiz yani
keske zengin kesim alsalarda en azindan klüp biraz olsun rahat nefes alabilse insAllah olur..

Murat ÖZKAN
Murat ÖZKAN - 1 yıl Önce

Asgari ücretin 2020 tl olduğu ülkede 1965 tl şaka mı millet 100 tl verip almıyor düzgün bi fiyata bu proje tutar yoksa tırt.