Sakaryaspor'da gündem Suat Kaya

Sakaryaspor’da Suat Kaya’nın oynattığı futbol beğenilmezken Başkan Cumhur Genç ve kurmayları hoca değişikliği konusunda düğmeye basmış durumda. Yönetim dün akşam olağanüstü toplanma kararı alarak hoca sorununu masaya yatırdı.   

Sakaryaspor'da gündem Suat Kaya

Zirve yarışını sürdüren Sakaryaspor’da oynanan futbol kimseyi tatmin etmiyor. Sakaryaspor’un şampiyonluk yarışındaki kötü futbolunun en büyük sorumlusu Teknik Direktör Suat Kaya olarak gösterilmeye başlandı. Bodrumspor maçından 1-1’lik beraberlikle ayrılan Sakaryaspor’da Kaya’nın oyuncu tercihlerine ve oyun sistemine büyük tepki topladı. 
İSTEMİYORLAR
Son 5 maçta 13 puan alınmasına rağmen sahadaki kötü futbol yönetimi harekete geçirmiş durumda. Yönetim dün akşam olağanüstü toplanma kararı alarak hocao sorununu masaya yatırdı. Yönetimin büyük bölümü Suat Kaya ile yola devam etmeme konusunda ortak tavır sergiliyor.  Yönetimin hoca konusundaki kararı merakla bekleniyor.   Erdem YILDIRIM 

Futbolcular ile Suat Kaya 
arasında sorun mu var? 

Sakaryaspor’da yüksek sesle konuşulan bir diğer konu ise futbolcular ile teknik direktör Suat Kaya arasında yaşanan sorunlar. Edinilen bilgilere göre Teknik Direktör Suat Kaya’nın bazı futbolcular ile sorun yaşadığı öne sürülüyor. Futbolcu-hoca arasında yaşanan sorunların da sahaya yansıdığı ileri sürülüyor.     
 

Erdem Yıldırım

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019, 15:27
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep acar
Recep acar - 7 ay Önce

Sakaryasporda kaleci oguz haric hicbir futbolcu istekli degil ben suat kaya degil futbolculara suc buluyorum ya oynayin yada oynayin stada geliyoruz neseli gidelim futbol f si yok baskan genc fitbolcu arkadaslara prim degilde ucretsiz izne gondeŕlim yeni kadro olusturalim biz sakaryasporlu olarak dinc aktif kosan oynayan takim istiyoruz ya oynayacak yada oynayacak saygilaeimla recep acar hacioglu sakarya

Ziya kekec
Ziya kekec - 7 ay Önce

Önceki senenin heyacanını ve olağanın dolu olmasını sahanın yeniden inlemeseni istiyoruz

Sakaryalı
Sakaryalı - 7 ay Önce

Öncelikle 5 kaçta 13 puan almış bir t. Direktörü göndermek yada onun gitmesi için zemin hazırlamak yanlıştı, sezon balında ki felaketten sonra tam puanlar toplamaYa başlamış ve istikrarı yakalamaya çalışırken bu durum saçma oldu. Sank yeni gelecek hocanın elinde sihirli değnek var da bundan sonraki maçları hep kazanacak. Elde ki hamur zaten çok iyi değil, hoca istikrarı önemliydi ama sil baştan yapmanın sıkıntısını çekeceğiz.

SIRADAKİ HABER