Sakaryaspor'da hedefteki isim Yaşar Zımba konuştu

Sakarya yönetimiyle ilgili tartışmalarda hedefteki isim olan Yaşar Zımba, gündemdeki konularla ilgili açıklamalar yaptı

Sakaryaspor'da hedefteki isim Yaşar Zımba konuştu

Sakaryaspor Başkanvekili Yaşar Zımba, önceki akşam Sporyum programına konuk oldu. Oktay Sarı, Erdem Yıldırım ve Ömer Gümüşel’in sorularını yanıtlayan Başkanvekili Yaşar Zımba çarpıcı açıklamalar yaptı.
ŞAMPİYONLUK
 Gündemdeki tüm sorulara cevap veren Başkanvekili Yaşar Zımba, canlı yayında şu açıklamaları yaptı: “Şampiyon olamayabiliriz ama şampiyon yapacağız takımı. Sakarya’ya layık bir takım oluşturmak istiyoruz. Ama hemen bugün istiyoruz demek doğru değil. Biraz zaman gerekiyor. Yapılan transferlerin hiçbirinde benim dahlim yok. Ben sadece imza yetkimi kullandım. Şu an ortaya konan oyuna ve alınan sonuçlara baktığımda transferlerin yetersiz olduğu görünüyor.” 
PARA CEVABI
“Herkes 100 bin lirayı soruyor. Beste yapmışlar bana. Biz Yenihaber Gazetesi’nden 100 bin lirayı aldıktan sonra Bülent Uygun’un Sakaryaspor’a 1 Milyon verecek diye getirdiği kişi bizden bu parayı istedi. Sigorta parası ödenirken o kişiden 68 bin TL alınmış. 1 Milyon vereceği söylenen kişiye 68 bin TL’yi geri ödeyeceklermiş. Bende onlara bu parayı vermedim. Bu parayı harcanması gereken yerlere kullandık.” 
İSTİFA 
“Ben gideceğim zamanı biliyorum. Kendimize bir başarı dönemi belirledik. Eğer o zaman başarıyı yakalayamazsak zaten giderim. Sakaryaspor için faydalı olacağını düşündüğüm an görevi bırakırım. Şu an için bu işi daha iyi yapabilecek biri ortaya çıkarsa istifa ederim. 200 kişi bana ‘İstifa’ dedi diye görevi bırakmam. Bu şehir 1 milyonluk şehir” dedi.   
Şenol ÇİVİCİK

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE