Sakaryaspor'da o anlaşmalar açıklanmıyor

Sakaryaspor yönetimi göreve geldiği kongrede şeffaflık vurgusu yaparak kulübün sürekli mali denetime tabi tutulmasını istemişti. Yeşil Siyahlı kulüpte 3 aylık raporlar halinde gelir giderler açıklanırken iki sezondur yapıldığı iddia edilen yayın anlaşmaları ile ilgili en ufak bilgi açıklanmadı.

Sakaryaspor'da o anlaşmalar açıklanmıyor

Geçtiğimiz sezon 17 maçın yayın hakkı için sıfır gelir elde eden Sakaryaspor yönetiminin kalan 6 maçın yayın hakları için bir kurum ile anlaştığı iddia edildi. Konu ile ilgili Başkan Cumhur Genç ya da yeşil siyahlı kulüpten henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ekonomik sıkıntılarla boğuşan temsilcimiz son olarak 1100 TL bedelle delege kampanyası başlatarak gelir elde etmeye çalışırken yayın hakları gibi bir konuda bedelsiz anlaşma imzaladığı iddiaları kafa karıştırdı.

Öte yandan Yeşil Siyahlı kulübe geçtiğimiz günlerde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce 100 Bin TL katkıda bulunurken Dükkan54 ihalesinden 250 Bin ve Radyo yayınlarından 10 Bin TL gelir elde edilmişti.

Kaynak: Haber54

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sirac Melik Aksoy
Sirac Melik Aksoy - 6 ay Önce

İki tarafta maneviyatlı duruşun adil ve dürüstlüğü nü gösyetemedi. Saü kaliteli bir üniversite olarak İdari yapılanmasında gerekli desteği vermedi. Büuğklük kibir aldı yürüdü. Mevcut personel değerlendirilmedi. Eş dost tanıdık torpili ehliyetin önüne geçti.
İki üniversite erken geldi. Subu sanki uzaydan gelmiş gibi yük görünüyor.. Saü yanlış yapıyor.
İktidar yeni üniversite yerini ve idari binasını yapmalıydı. Bu yer de Karaman Kaynarca arasında otobana yakın tepelerde olmalıydı. Bu bölge üvey evlat değil.. Yeni otoyola yakın bir kaç yıl sonra ulaşım güneyden farklı olmayacaktır.

SIRADAKİ HABER