Sakaryaspor'da yine aynı tehlike

Sakaryaspor’da transferin açılıp açılmayacağı belirsizliğini koruyor. Sezon başında olduğu gibi Ergene Velimeşe ile oynanacak rövanş maçına da yeni transferlerin oynamama tehlikesi bulunuyor. 

Sakaryaspor'da yine aynı tehlike

TFF 2.Lig’de devre arası tatili bu hafta sona eriyor. Sakaryaspor, 12 Ocak’ta Ergene Velimeşe maçıyla sezonun ikinci yarısına start verecek. Sakaryaspor’da 2.5 Milyon TL’lik transfer yasağı bulunuyor. Yönetim cuma gününe kadar transferi açmanın hesaplarını yapıyor ancak maddi açıdan durum pek parlak gözükmüyor. Forma kampanyasında beklenen ödemeler henüz yönetime yapılmazken bu durum transferin açılmasını zorlaştırıyor. Başkan Genç yarın TFF’yi ziyaret ederek transfer yasağının kaldırılması konusunda girişimlerde bulunacak. 
AYNI SÜREÇ 
Sakaryaspor’da benzer durum sezon başında da yaşanmıştı. İbrahim Nalbant yönetimi transfer tahtasını lig öncesinde açamayınca yeşil-siyahlı ekibimizin yeni transferleri sezonun ilk maçında forma giyememişti. Transferi zamanında açamayan İbrahim Nalbant ve ekiibine taraftarlar o dönemde büyük tepki göstermişti. Sakaryaspor yine aynı tehlike ile karşı karşıya. Transfer tahtası cuma gününe kadar açılmadığı takdirde Sakaryaspor, Ergene Velimeşe ile oynanacak rövanş maçında yeni transferler yine forma giymeyecek. 
Erdem YILDIRIM
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Recko
Recko - 5 ay Önce

AÇAMAZ BU YÖNETİM TRANSFERİ BELEDİYE BAŞKANI ÖDERSE AÇAR NERDE BASIN NE DİYE YAYGARA YAPMIYOR NALBANT DÖNEMİNDE HABER DEGİL VERYANSIN YAPIYORDU SPOR HABERİ OKUYAMIYORDUK SADECE NALBANT BAŞKANA SALDIRIYORDU TÜM BASIN SES ÇIKMIYOR GENÇ ADINA ŞİMDİ KADROMUZ YETERLİ DEMEYE BAŞLADI YÖNETİM TARAFLI OLMAYIN BASIN OLARAK SADECE SAKARYASPOR DEYİNNN

SIRADAKİ HABER