Sakaryaspor eski günlerine dönecektir

Başkan Zeki Toçoğlu, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Sakaryaspor’un her zaman gündemlerinde olacağını ifade ederek “Mühim olan Sakaryaspor’dur, İnşallah el birliği ile Sakaryaspor için çalışmaya devam edeceğiz” dedi

Sakaryaspor eski  günlerine dönecektir

 Sakarya Büyükşehir Belediyesi Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryapor hakkında açıklamalar yaptı. Meclis Toplantısında MHP Grubu Meclis Üyesi Erkal Etçioğlu, Başkan Toçoğlu’nu Sakaryaspor ve Sapanca Gölü konusunda yürütülen çalışmalardan dolayı tebrik etti.
DESTEĞİMİZ SÜRECEK
Etçioğlu’nun konuşmasının ardından kısa bir açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor’un hiçbir zaman ilgi alanları dışında kalmadığını ifade etti. Başkan Toçoğlu, “Bugün sadece altyapıya yılda 600 bin TL’lik bütçe ayırıyoruz. Üst yapımız içinde yatırımlarımız oluyor. Son dönemde de güzel bir gelişme yaşandı. Temaslarımızda takımımıza kaynak temini için bir yol açıldı. Biz de bu yolda devam ediyoruz. Şu anda iyi bir noktaya geldik. İnşallah geldiğimiz noktadan geriye dönmeden Sakaryaspor’a katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.
ÖNÜMÜZE BAKIYORUZ
Sakaryaspor konusunda geçmişe bakmak yerine önemli olanın takımı eski başarılarla dolu günlerine kavuşturmak olduğunu ifade eden Toçoğlu, “Bu meselenin Sakarya’nın meselesi olduğunun farkındayız ama geriye dönük yorumlardan kaçınıyoruz. Biz önümüze bakıyoruz. Mühim olan Sakaryaspor’dur, Sakaryaspor’un başarılarla dolu tarihi günlerine ulaşmasıdır. İnşallah el birliği ile Sakaryaspor için çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE