Sakaryaspor için 6 kişiyle görüşecek 

İsmi Sakaryaspor başkanlığı için geçen Eski Bakan Ersin Taranoğlu, 6 kişiyle görüştükten sonra açıklama yapacağını söyledi 

Sakaryaspor için 6 kişiyle görüşecek 


4 dönem Sakarya Milletvekilliğinin yanı sıra Devlet ve Orman Bakanlıkları yapan Ersin Taranoğlu'nun ismi Sakaryaspor başkanlığı için geçiyor. 
Pazar günü gerçekleşecek kongre öncesinde henüz imse adaylığını açıklamazken, kulislerde Cevat Ekşi, Halit Evin ve Selahattin Aydın'ın isimleri geçiyor. 

Eski Bakan Taranoğlu, söylentilerle ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklama yaptı. 
Taranoğlu, Sakaryaspor için 'olmazsa olmaz' olarak kabul ettiği 6 kişiyle görüştükten sonra bu konudaki kanaatini açıklayacağını ifade etti. 

Taranoğlu'nun açıklaması şu şekilde: 


Değerli arkadaşlarım takipçilerim ve çok kıymetli Sakaryasporlular,
Son günlerde hepinizin bildiği üzere Sakaryaspor Başkanlığı ile ismim bir arada anılmaktadır.Bu konu şehrimizin gündeminde önemli bir yer işgal etmektedir.

Sakaryasporumuz,şehrimizin en önemli konusu olmakla birlikte,kulübümüzün mevcut durumu hepimizi üzmektedir.
Toplumun her kesiminden kişiler bu konu ile ilgili fikir üretmekte ve çözüm aramaktadır.

Sakaryasporumuz son yıllarda yönetildiği gibi yoluna devam edemez ! Bu gidişat Sakaryasporumuzun varlığına karşı ciddi bir tehdittir.Bu noktada da hepimize görev düşmektedir.

Bu konu ile alakalı olarak
son günlerde ismimin tüm medya organlarında Sakaryasporumuz ile anılmasını yakinen takip etmekteyim.

Sorunu biliyorum !
Çözümü de biliyorum !
Konu ile ilgili basın açıklaması yapmadan önce; şahsi kanaatimi oluşturmak adına çok önemli gördüğüm ve olmaz ise olmaz kabul ettiğim altı kişi ile görüşmeler yapılması gerektiğinin farkındayım.

Bu konuda ilk sırada yer alan kişiden randevu talebinde bulundum.Bu görüşmemin sonucuna göre diğer kişilerle de görüşmeleri tamamlayıp,sonucu kamuoyu ile bizzat paylaşacağım.
Birlikte rahmet,ayrılıkta azap vardır...
Saygılarımla;
Ersin TARANOĞLU

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER