Sakaryaspor için Ankara'da sponsorluk zirvesi 

Başkan Cumhur Genç, AKP Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’la Ankara’da bir araya geldi. Sponsorluk ve kalıcı gelir konuları masaya yatırıldı. 

Sakaryaspor için Ankara'da sponsorluk zirvesi 

Başkan Cumhur Genç Ankara’ya giderek AKP Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’la bir araya geldi.  Sponsorluk ve kulübe kalıcı gelir konusunda Ali İhsan Yavuz ile fikir alışverişinde bulunan Başkan Genç destek istedi. Ligde ikinci yarının başlamasından bu yana forma reklamı olmadan maçlara çıkan ve ekonomik anlamda sıkıntı yaşayan yönetim bir an önce forma sponsorluğu alarak rahatlamanın hesaplarını yapıyor. 

BMC YENİDEN GÜNDEMDE 

Geçen sezon Sakaryaspor’a 2 Milyon TL karşılığında sponsor olan BMC yeniden Sakaryaspor’un gündeminde. Edinilen bilgilere göre Başkan Genç, AKP Genel Başkan Yardımcısı Yavuz’dan bu konuda destek istedi. Ali İhsan Yavuz geçen sezon Şen Piliç’in Sakaryaspor’a 350 bin TL’lik desteğinde önemli rol oynamıştı. Yavuz’un maddi sorunlar yaşayan Sakaryaspor’a bu sezon da destek vermesi bekleniyor.     Erdem YILDIRIM

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER