Sakaryaspor kalan maçları iple çekiyor

Sakaryaspor’da iki günlük izin sona ererken futbolcular dün tek idmanla çalışmalarını sürdürdü. Yeşil-Siyahlılar bir kez daha yağ ölçümü ve dayanıklılık testi olarak bilinen  Yo-Yo testinden geçtiler.  

Sakaryaspor kalan maçları iple çekiyor

Sakaryaspor’da iki günlük izinin ardından çalışmalar yeniden başladı. Rüstemler Tesisleri’nde toplanan yeşil-siyahlılar haftanın ilk gününü tek idmanla geçirdi. Teknik Direktör Şaban Yıldırım, futbolculara bir kez daha Yo-Yo testi yaptırdı. Yağ ölçümü ve dayanıklılık testi olarak bilinen Yo-Yo intermittent testi yaklaşık 20 gün önce yapılmış ve futbolcular performanslarıyla teknik heyetin yüzünü güldürmüştü. Liglerin başlamasına uzun bir zaman olmasına rağmen takımın form grafiği teknik heyeti sevindirirken her oyuncu günden güne üzerine koyarak çalışmalarını sürdürüyor. 

Şampiyonluk yolunda artık sezonun başlamasını iple çeken futbolcular bu sene 1.Lig hedefine ulaşacaklarına inanıyor. Sakaryaspor’da, gurbetçi oyuncu Denis Taşkesen dışında eksik bulunmuyor. Denis’in, Almanya’dan dönerek takımla birlikte bu hafta içinde çalışmalara başlaması bekleniyor.    Şenol ÇİVİCİK
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER