Sakaryaspor sosyal medyada gündem oldu

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cevat Ekşi’nin sosyal medya hesabından başlattığı farkındalık çalışması kısa sürede Türkiye gündeminde yer buldu. 

Sakaryaspor sosyal medyada gündem oldu

#SakaryasporSakaryalılarındır etiketiyle ‘Haydi Bismillah, başlıyoruz’ yazan Ekşi’nin gönderisi kısa sürede binlere ulaşırken, Türkiye’de de gündeme geldi. Başkan Ekşi, farkındalık çalışmasına destek olan herkese teşekkür etti. 

Sakaryaspor’da Olağan Genel Kurulun ardından hareketli anlar yaşanıyor. Kulüp Başkanı Cevat Ekşi ve yönetim kurulu üyeleri çalışmalarına başlarken, Kaptan Oğuz Çalışkan ve Berkaycan Değirmencioğlu ile sözleşme imzalandı. Kulüp Başkanı Cevat Ekşi ise yeni bir farkındalık çalışması başlattı. Sosyal medya hesabından ‘Haydi Bismillah, başlıyoruz’ mesajını paylaşarak, #SakaryasporSakaryalılarındır etiketine yer verdi. Kısa sürede çok sayıda kişi tarafından paylaşılan gönderi, Sakaryaspor sevdalıları tarafından da sayfalarında yer buldu. #SakaryasporSakaryalılarındır etiketi kısa sürede sosyal medya gündeminde üst sıralara tırmandı.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zenci
Zenci - 2 ay Önce

İnsanlarla resmen dalga geçiyorsunuz. Gerçekten haberciyseniz doğruları yazın
#cevateksiistifa

Recko
Recko - 2 ay Önce

haber için kaç para alındı

Recko
Recko - 2 ay Önce

haber için kaç para alındı başkanın reklamları

54
54 - 2 ay Önce

yalan yanlis yazmayin
Lütfen

SIRADAKİ HABER