"Sakaryaspor'u başarıyla temsil etmek istiyorum"

Yeni sezon öncesinde Erenlerspor’dan transfer edilen altyapının bir başka yıldızı Yusuf Talha Yolcu, A takım hedefine ulaşarak yeşil-siyahlı formayı başarıyla giymek istediğini söyledi.

"Sakaryaspor'u başarıyla temsil etmek istiyorum"

Yusuf Talha Yolcu… Aslan Futbol Kulübü’nde futbola başlayan daha sonra Erenlerspor’a transfer edilen Yusuf Talha Yolcu, 2019’da Sakaryaspor’a katıldı. 18 yaşındaki başarılı sol bek, Sakaryaspor’da A Takıma göz kırpan oyuncuların başında geliyor. Sakaryaspor A takımına yükselmenin hedefiyle çalışmalarını sürdüren Yusuf Talha Yolcu, performansıyla tam not alıyor.  

Haziran ayında Sakaryaspor’a katılan yıldız oyuncu Yusuf Talha Yolcu, en büyük amacının A takıma çıkıp, Sakaryaspor formasını başarıyla taraftarın önüne çıkmak olduğunu belirtti. Yolcu, “Takıma bu sene katıldım ve burada ki arkadaşlık ortamı ve tesislerin şartları sayesinde kendimi daha da geliştiriyorum. Aynı şekilde hocalarımda bizlerle çok fazla ilgileniyor. Bize yapılan bu yatırımı boşa çıkarmak istemiyorum ve A takıma çıkıp takımımızı başarıyla temsil etmek istiyorum’’ dedi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER