Sakaryaspor yeniden sahada!

Liglerin başlama tarihinin değişmesiyle bir hafta izine çıkan Sakaryaspor bugün yeniden Rüstemler Tesisleri’nde toplanıyor. Yeşil-Siyahlılarda hazırlıklar kaldığı yerden devam edecek.  

Sakaryaspor yeniden sahada!

4 Mayıs’ta sezon hazırlıklarına başlayan ve ardından 2.Lig’in başlama tarihinin değişmesiyle bir hafta bayram iznine çıkan Sakaryaspor’da hazırlıklar kaldığı yerden devam edecek. Yeşil-Siyahlı ekibimiz bugün Rüstemler Tesisleri’nde yeniden toplanarak topbaşı yapacak. Teknik Direktör Şaban Yıldırım komutasında tesislerde sezon çalışmalarını sürdürecek olan Sakaryaspor’da yeni idman planının nasıl olacağı bugün netlik kazancak. 
BARIŞ DÖNDÜ 
Yeni bir karar çıkmaması durumunda 18 Temmuz’da 2.Lig’de heyecan kaldığı yerden devam edecek. Sakaryaspor 1.5 aylık hazırlık sürecini en iyi şekilde tamamlamayı hedefliyor. Sakaryaspor’da Barış Örücü’de Almanya’dan dönerken Denis Taşkesen’in de en kısa sürede takıma katılması bekleniyor. Öte yandan Sakaryaspor’da teknik heyet ve futbolcuların yeniden koronavirüs testinden geçmesi bekleniyor.      Erdem YILDIRIM

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER