Sakaryaspor yönetimi para arayışında...

4 Mayıs’ta saha çalışmalarına başlayan Sakaryaspor’da yönetim futbolcu ödemeleri için kolları sıvadı. Şu an maddi krizin içinde olan yönetim ilk olarak Vanspor maçının galibiyet primini ödemeyi hedefliyor. 

Sakaryaspor yönetimi para arayışında...

Sezon başından bu yana maddi açıdan sıkıntılı bir süreç geçiren ve koronavirüs salgınıyla da büyük bir çıkmazın içine giren yönetim para arayışına başladı. 4 Mayıs’ta sahaya inen Sakaryasporlu futbolculara ödeme yapmak için kolları sıvayan yönetim ilk olarak Vanspor maçının galibiyet primlerini ödemeyi hedefliyor. Hiçbir yerden geliri olmayan Sakaryaspor’da yönetimin bu ödemeleri nasıl yapacağı ise merak konusu. 
ÖDEMELER FAZLA
Vanspor maçının galibiyet primlerinin ardından sıra diğer ödemelere gelecek. Devre arası transferlerinin peşinatları, takımın maçbaşı alacakları ve teknik heyet maaşı olmak üzere Sakaryaspor’da ödemeler bir hayli fazla. Zorlu süreçte yeşil-siyahlı futbolcular ödeme konusunda bir süre daha bekleyecek. Başkan Cumhur Genç, geçtiğimiz günlerde oyuncularla görüşerek ödemeler konusunda ellerinden geleni yapmaya çalışacaklarını söyledi. 

Erdem YILDIRIM
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2020, 01:33
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER