Sakaryaspor’a 1 Milyon 323 bin liralık borç daha!

Sakaryaspor’da yeni sezon öncesi ekonomik olarak kötü haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Tahkim Kurulu Ferhat Yazgan’ın borcunu 665 Bin TL olarak tescillerken yeşil-siyahlıların kesinleşen dosya sayısı 5 oldu.

Sakaryaspor’a 1 Milyon 323 bin liralık borç daha!

Sezon başında transfer yasağı nedeniyle genç ağırlıklı bir kadro ile lige başlamak zorunda kalan Sakaryaspor’da daha sezon bitmeden alacaklı futbolcu dosya sayısı 5’e yükseldi. Önceki günlerde Tahkim Kurulu’nda karara bağlanan Ferhat Yazgan’ın 665 Bin TL’lik alacağının dışında Tevfik Köse 260 Bin TL, Hakkı Can Aksu 108 Bin TL, Ali Fırat Okur 150 Bin TL ve Savaş Taga 140 Bin TL olmak üzere toplam  1 Milyon 323 Bin TL transfere engel güncel borç bulunuyor.

DEVAMI YOLDA

2018-2019 Sezonunda büyük umutlarla Sakaryaspor’a transfer edilen ve 2 sezon boyuncu beklentilerin çok uzağında kalan Umut Sözen’e olan 400 Bin TL borca ilişkin dosyanın ise önümüzdeki günlerde bu listeye eklenmesi bekleniyor. Umut Sözen’in yanı sıra devre arasında gönderilen Taşkın İlter, Aydın Yılmaz, Yaser Hacımustafaoğlu, Okan Baydemir gibi oyuncularından borç dosyalarının geleceği öğrenildi.

MEVCUT KADRO

Sakaryaspor Yönetimi mevcut kadroya da ödeme yapamazken takım içinde de bazı oyuncuların alacaklarını garanti altına almak için federasyona gideceği öğrenildi. Erdem YILDIRIM

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2020, 15:56
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sapanca
Sapanca - 8 ay Önce

Yazmadıklarımız var Aptullah Ercan 90 bin faizler hariç ve daha niceleri