Sakaryaspor’a Ağa morali 

Akbalık Güreşleri eski ağalarından İdris Caymaz, Sakaryaspor’un 55. kuruluş yıl dönümünde yönetim, teknik heyet ve futbolcuları evinde ağırladı. Caymaz, kulübe 15 kişiyi üye yapma sözü verdi. 

Sakaryaspor’a Ağa morali 

Akbalık Güreşleri eski ağalarından iş adamı İdris Caymaz, Sakaryaspor’un 55. kuruluş yıl dönümünde yönetim, teknik heyet ve futbolcuları Kepekli Mahallesi’nde ki evinde ağırladı. 
Kutlama yemeğine Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç, yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Şaban Yıldırım ve futbolcular katıldı. Yemekte tüm keyiflerin yerinde olduğu gözlendi. 

15 ÜYE SÖZÜ

Ağa İdris Caymaz, yemeğe katılan Sakaryaspor camiasına teşekkür ederken, bu yılın şampiyonlukla tamamlanacağına inandığını söyledi. Yemeğin sonunda Caymaz’ın, Başkan Cumhur Genç’e kulübün başlattığı üyelik çalışmalarına 15 üye desteğiyle katılacağını söylediği öğrenildi.     Şenol ÇİVİCİK

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ufuk_sapanca (yüzevler
Ufuk_sapanca (yüzevler - 3 hafta Önce

Ben Artvin Şavşat lıyım özellikle yazdim bu Sakarya'nın kurduyum ben TD.şaban hoca ve cumhur genç abi dışında onun altındaki para yiyici tayfaya hicbirine saygım yok çok kaba saba kabadayı vari adamlar sapancaspor maçında gördüm daha yakından saygilarrrr Yüzevler Sapanca da oturuyorum kalbim bir denizden daha delikanlı bilen bilir saygılarımla

SIRADAKİ HABER