Sakaryaspor’a bayram dopingi!

Sakaryaspor Yönetimi, Ramazan Bayramı öncesinde takıma ve personele bugün ödeme yapacak. Van maçının galibiyet primi ve personelin maaşları bugün hesaplara yatacak. 

Sakaryaspor’a bayram dopingi!

Sezon başından bu yna ekonomik sıkıntılar ile boğuşan ve koronavirüs salgınıyla birlikte bu kriz tavan yapan Sakaryaspor’da, ödemeler konusunda adım atıldı. Sakaryaspor Yönetimi koronavirüs sürecinde ilk kez toplantı yaptı. Mali konular ve liglerin geleceği hakkında konuşan yöneticiler özellikle mali açıdan çıkış yolu arıyor. 
ÖDEME
Başkan Cumhur Genç ve kurmayları Ramazan Bayramı arefesinde takıma ve personele bugün ödeme yapacak. Vanspor galibiyet primini ve personel maaşlarının bugün hesaplara yatırılacağı öğrenildi. Kendi içinde bütçe oluşturan yönetim ödemeler konusunda da ilk adımı atmış oldu. Yönetim peşinat ve maçbaşı paraları içinde kaynak arayışını sürdürüyor. 
DESTEK YOK
Sakaryaspor’da ekonomik krizin nasıl aşılacağı merak ediliyor. Hiçbir yerden geliri olmayan Sakaryaspor’a lig tamamlanana kadar yaklaşık 3 Milyon TL’ye yakın para gerekiyor. Bu konuda çalışma yapan yönetime şu an hiçbir yerden destek gelmiyor. Başkan Cumhur Genç ve kurmayları şehirden destek bekliyor.     Erdem YILDIRIM
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 21:38
banner3
YORUM EKLE