Sakaryaspor’a Büyükşehir destekli yönetim

Sakaryaspor’da olağan genel kurul 16 Ağustos’a kalırken yeni yönetim konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin tam destek vereceği bir oluşum hazırlandığı öğrenildi.

Sakaryaspor’a Büyükşehir destekli yönetim

YÜCE DEVREDE

Sakaryaspor’da dün yapılan kongre çoğunluk sağlanamdığı için ertelendi. 16 Ağustos’ta yapılacak kongre için hareketli bir hafta bekleniyor. Edinilen bilgilere göre Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin tam destek vereceği bir yönetim modeli hazırlanıyor. Sakaryaspor’un geçen sezon transferin açılmasında önemli rol oynayan Başkan Yüce, bu sezonda yeşil-sitahlı kulübe çok daha fazla destek olacak.

15 MİLYONLUK BÜTÇE

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin destekleyeceği yeni oluşumda şehrin tüm dinamikleri aktif rol alacağı öğrenildi. Tüm belediyelerden ve SATSO’dan birer kişinin yönetim listesinde yer alması beklenirken ilk etapta yaklaşık 15 Milyonluk bir bütçe hedefleniyor. Transfer tahtasının kapalı olması, mevcut kadroya olan borç, Vergi-SGK borcu ve yeni transferler için bu rakam önemli.

BAŞKAN CEVAT EKŞİ

Büyükşehir’in destekleriyle yapılan yeni oluşuma kimin başkanlık edeceği merak ediliyor. Edinilen biilgilere göre bu konuda en büyük aday Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Cevat Ekşi. Geçen sezon da Sakaryaspor’da başkanlık koltuğuna oturan Ekşi, ailevi sorunları öne sürerek devam etmeme kararı almıştı. Cevat Ekşi başkanlığındaki yönetim birkaç gün içinde netleşmesi bekleniyor.        Erdem YILDIRIM  

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2020, 13:57
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vale
Vale - 6 ay Önce

Aman haa yiyecilere sözde tribüncuyuz deyip Sakaryasporu kan emici gibi emenlere boyun eymeyin

Orhan Ersöz
Orhan Ersöz - 6 ay Önce

Mantıklı

Kapatın bu takımı!!!
Kapatın bu takımı!!! - 6 ay Önce

Kapatın su takımı yeter bu kadar rezillik kimin parası bu ondan sonra suya zam gelince konuşursunuz !!!!