Sakaryaspor’a dosya şoku!

Sakaryaspor'da transferi açmak için çalışmalar sürüyor. TFF'de iki futbolcunun dosyasının olduğu söyleniyordu ancak transfere engel dosyasının 6 olduğu belirtildi.

Sakaryaspor’a dosya şoku!

Erdem YILDIRIM…

Sakaryaspor Yönetimi devre arası transfer döneminde İlyas Çakmak ile Ferhat Kaya dışınnda transfere engel futbolcu dosyası olmadığını söylüyordu. Ancak geçen sezon Sakaryaspor’u alacakları nedeniyle federasyona veren 3 futbolcunun daha dosyası kulübe ulaştı. İlyas Çakmak ve Ferhat Kaya’nın yanı sıra Zahit Fındık, Oğuz Kocabal, Dilaver Güçlü ve Metehan Yılmaz’ın dosyaları transfere engel durumda.

Yönetim transferin açılması için 6 dosyaya ve SGK’ya yaklaşık 2.5 Milyon TL ödeme yapmak zorunda.

Başkan Cumhur Genç ve kurmayları Cuma gününe kadar transferi açıp yeni transferelere lisans çıkarmayı planlıyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 01:03
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Borcu bitmeyen takim
Borcu bitmeyen takim - 5 ay Önce

BMC den gelen ve gelecek paralar nerde ?

Recko
Recko - 5 ay Önce

ötelenir o borçlar transfer de açıldı diye seviniriz taraftar olarak her sene yardım diye çıkar yönetim yardım edilmiyor yok kimse sahip çıkmıyor denir yapmasın transferde borçlar ödensin forma paraları yine boşa gidecek

Hasan
Hasan - 5 ay Önce

Taşıma su ile nereye kadar? Milletvekili, belediye başkanları, siyasetçi ile nereye kadar? Türkiye'de ki bütün kulubler şirketleşirse Türk futbolu kalkınır. Bakın Göztepe'ye, Samsunspor'a vs.. yoksa türk futbol takımları siyasetçinin seçim malzemesi olur.

SIRADAKİ HABER