Sakaryaspor’a haciz şoku!

Yeşil-Siyahlı ekibimizin, uzun yıllar stat güvenliğine bakan Janem firmasının alacakları nedeniyle kulübün banka hesaplarına haciz koydurttuğu öğrenildi. Yaşanan bu gelişme yönetimde keyifleri kaçırttı.

Sakaryaspor’a haciz şoku!

sakaryayenihaber.com - Şenol ÇİVİCİK


400 BİN TL


Sakaryaspor’da stadın güvenliğinden sorumlu olan Janem firmasının sahibi Mehmet Demir’in, İsmail Gürses ve Cevat Ekşi’nin ilk yönetim döneminde 400 bin TL alacağı nedeniyle kulübün banka hesaplarına haciz koydurttuğu öğrenildi. Sakaryaspor yönetimlerinde de çeşitli görevlerde bulunan Demir’in alacaklarını tahsil edemediği için bu yola başvurduğu öğrenildi. Yaşanan bu şok gelişme sonrasında yönetimde keyifler kaçtı.


GÖREV YAPMIŞTI


Başkan Cevat Ekşi ve kurmaylarının yaşanan bu gelişme sonrasında firma sahibi Mehmet Demir’le bu konuda görüştüğü öğrenildi. Başkan Ekşi’nin ilk döneminde basın sözcüsü olarak görev yapan Demir’in alacağını tahsil etme konusunda yönetimle masaya oturarak bir yol haritası çizeceği de gelen haberler arasında yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2020, 18:21
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fevzi buber
Fevzi buber - 5 ay Önce

Ne olacak şimdi transfer yasağı birde bu gibi borç eklendi bakalım daha neler ortaya çıkacak yapılan transferler çok iyi engeller ar ortada inşAllah düzeltirler lig yaklaştı zaman neyin olacağına bakıp göreceğiz bu yola yönetim kongrede seçilip baş koyduysa sorunları çözmesi lazım yoksa sakarya halkına taraftarına mahcup olurlar sakaryaspor sakaryalilarindir sakarya spor kimseye minnettar değildir sözler ne olacak görmek lazım inşAllah başarırlar