SAKARYASPOR'DA 23 HAZİRAN'DAKİ GENEL KURUL ÖNCESİNDE KİMSEDEN SES ÇIKMIYOR: KONGRE SESSİZLİĞİ

23 Haziran Pazar günü yapılacak olağanüstü genel kurul öncesinde Sakaryaspor’da büyük bir sessizlik yaşanıyor. Başkanlık yarışı içinde olan İbrahim Nalbant ile Cumhur Genç kongre çalışmaları hakkında bilgi vermiyor.

SAKARYASPOR'DA 23 HAZİRAN'DAKİ GENEL KURUL ÖNCESİNDE KİMSEDEN SES ÇIKMIYOR: KONGRE SESSİZLİĞİ

BİLGİ VERİLMİYOR
Sakaryaspor’da yeni sezon öncesinde büyük bir belirsizlik yaşanıyor. 23 Haziran Pazar günü olağanüstü genel kurulun ikinci toplantısı yapılacak. Kongre için çalışma yapan İbrahim Nalbant ile Cumhur Genç sessiz sedasız pazar gününü bekliyor. Kongre çalışmaları hakkında her iki isimde bilgi vermekten kaçınıyor. Zorlu bir süreçten geçen Sakaryaspor’da Cumhur Genç ve İbrahim Nalbant’ın bu tavrı taraftarı endişelendiriyor.
HAZIR DEĞİLLER
Başkanlık yarışının içinde olan isimler 5’er Milyonluk bütçeler ile göreve talipler. Ancak hem yönetici hem de maddi anlamda Genç ve Nalbant’ın 23 Haziran’daki kongreye hazır olmadıkları gözleniyor. Göreve gelmeleri halinde transferi açacaklarının sözünü veren Cumhur Genç ile İbrahim Nalbant’ın bu sözlerini yerine getirip getirmeyeceği merakla bekleniyor. İbrahim Nalbant, Bülent Uygun’la hareket ederken, Cumhur Genç ise tek başına çalışma yapıyor. Öte yandan her iki adayında yönetimde yer alan isimleri gizlemesi gözlerden kaçmıyor.
BİRLEŞMİYORLAR
Sakarya kamuoyu maddi açıdan zor durumda olan Sakaryaspor için her adayında birleşerek orta liste yapmasını istiyor. Ancak Cumhur Genç ve İbrahim Nalbant ısrarla birleşme fikrine karşı çıkıyor. Maddi açıdan her iki adayın birleşmesiyle sezonluk bütçe 10 Milyon TL’ye çıkacak olmasına rağmen, Genç ve Nalbant, Sakaryaspor’un menfaatlerini bu konuda çok fazla düşünmüyor.     Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER