Sakaryaspor’da izin süresi uzatıldı

Sakaryaspor’da idmanlara başlama tarihi ertelendi. Corona virüs testinden geçmeden idmanlar başlamayacak. Yeşil-Siyahlı futbolcular için yeni program Perşembe günü olarak açıklandı.

Sakaryaspor’da izin süresi uzatıldı

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgını Türkiye’de de etkisini gösterirken ligler süresiz ertelenmişti. Erteleme kararının ardından Sakaryaspor 19 Mart Perşembe günü 4 günlük izine çıktı. Sakaryaspor’da 4 günlük izin sona erdi ancak sağlık ekibinin raporu doğrultusunda takımın tatil süresi uzatıldı. Yönetim, idmanlara başlama tarihi perşembe günü olarak açıkladı. Fakat bu tarihinde erteleneceği belirtildi.

DEĞİŞEBİLİR

Sakaryaspor’da futbolcular idmanlara başlamadan önce 15 dakikada sonuç veren corona virüs kitleriyle testten geçirilecek. Bu kitlerin gelmesi beklenirken test yapılmadan çalışmalara başlanmayacak. Antrenmanlar öncesinde futbolcular, teknik heyet ve personel ilk olarak corona virüs testinden geçirilecek. Teknik Direktör Şaban Yıldırım, “Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Sağlık ek- ibimizle görüştük ve bir süre daha tatilin devam etmesini aldığımız görüş doğrultusunda kararlaştırdık. Şimdilik programı perşembe günü olarak yaptık. Ancak her an bu programda değişebilir” dedi. Erdem YILDIRIM

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 00:31
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER