SAKARYASPOR'DA SICAK HAFTA

10 gün içinde sezonu açmayı planlayan Sakaryaspor’da tüm gözler teknik direktör ve transferlere çevrildi. Başkan Selahattin Aydın ve ekibi transfer konusunda bu hafta somut adımlar atacak

SAKARYASPOR'DA  SICAK HAFTA

HOCA KİM OLACAK?
Sakaryaspor Yönetimi dün akşam toplanarak yeni sezonun startını resmen verdi. Başkan Selahattin Aydın ve ekibinin gündeminde önce teknik direktör var. Tecrübeli ve bu ligi tanıyan bir teknik adamla yola çıkmayı planlayan yönetim hafta sonuna kadar hoca sorunu çözecek. Yönetim, takımı Sakarya dışından bir isme emanet etmeyi hedefliyor. Sefer Yılmaz, Murat Şenvardar, Ahmet Yavuz, Hamdi Demirtaş, Fahrettin Sayhan ve İsmail Batur gibi isimler listede başı çekiyor.
DIŞ TRANSFER
Sakaryaspor 2014-15 sezonun startını 10 gün içinde verecek. Bu hafta teknik direktörü belirleyecek olan yönetim rotayı hemen iç ve dış transfere çevirecek. Takıma en az 6 takviye yapmayı planlayan yönetim sözleşmesi biten 10 oyuncuyla da masaya oturarak anlaşma zemini arayacak. Şampiyonluğa oynayan bir takımın kurulacağı Sakaryaspor’da bu hafta sıcak saatlerin yaşanacak.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE