SAKARYASPOR'DA YEŞİL SARI ALARM!

Sakaryaspor’da hedef 4 haftalık kötü gidişe Çıksalın’ı yene-rek son vermek. Kritik maç öncesinde Teknik Direktör Erol Kolcu, sürekli oyuncularını uyararak Çıksalın sınavına hazırlıyor

SAKARYASPOR'DA YEŞİL SARI ALARM!

ÇALIŞMALAR TAM GAZ

Sezona 2 galibiyetle başladıktan sonra müthiş bir düşüş yaşayarak son 4 maçı kaybeden Sakaryaspor’da, Çıksalın maçı hazırlıkları sürüyor. Kritik sınav öncesin-de işi sıkı tutan Teknik Patron Erol Kolcu kimseye göz açtırmıyor. Kötü gidişe Çıksalın maçında son vermekte kararlı olan Kolcu’nun öğrencileri pazar günü kaza-nıp camiaya bayram hediyesi vermek istiyor.

MUTLAK GALİBİYET

Sakaryaspor’da kadro dışı bırakılan A.Kadir Akyıldız haricinde sakat ya da cezalı oyuncu bulunmuyor. Futbolcuları hata yapmamaları konusunda sürekli uyaran Kolcu, Çıksalın maçında kesinlikle galibiyetten başka bir sonuç istemiyor. Ayrıca Kolcu ve kurmayları futbolcularla yakından ilgilenerek psikolojik olarakta maça hazırlıyor. Zorlu maçın provasını bugün gerçekleştirecek olan Sakaryaspor’da Erol Kolcu’nun sahaya nasıl bir kadro çıkaracağı merak ediliyor.  

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER