Sakaryasporlu futbolcular kendilerine iyi bakmış

Sakaryaspor’da futbolculara yapılan Yo-Yo intermittent testinin sonuçları belli oldu. Test sonuçları Teknik Direktör Şaban Yıldırım’ın yüzünü güldürdü. Yıldırım, “Futbolcularımız kendilerine iyi bakmış” dedi. 

Sakaryasporlu futbolcular kendilerine iyi bakmış

Sakaryasporlu futbolculara cumartesi günü yağ ölçümü ve dayanıklılık testi olarak bilinen Yo-Yo intermittent testi yapıldı. Teknik Direktör Şaban Yıldırım test sonuçlarından memnun kaldı. Futbolcuların 1.5 aylık karantina sürecinde kendilerine iyi baktığını söyleyen Teknik Direktör Şaban Yıldırım, “Yaptığımız Yo-Yo testinde iyi sonuçla aldık. Futbolcular sezon başındaki hazırlık sürecindeki performanslarından daha yukardalar. Her futbolcumuz bu zorlu süreçte kendisine iyi bakmış. Tabi bu da bizi mutlu etti” dedi. 
HER ŞEY YOLUNDA
4 Mayıs’tan bu yana yapılan idmanlarda takımın performansından memnun olduğunu söyleyen Şaban Yıldırım, “Çalışmalarımıza geçen hafta başlamıştık. Programımız dahilinde hazırlıklarımız sürüyor. Lig tarihi için tartışmalar var. Sanırım 2.Lig Kulüpler Birliği Temmuz’da oynansın diye itiraz etmiş. Bizim için sorun yok hangi tarihte başlarsa başlasın programımızı yaptık ve çalışmalarımız devam edecek. İnşallah bu süreci istediğimi şekilde atlatacağız” şeklinde konuştu.    Şenol ÇİVİCİK
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER