Sakaryaspor’un artık bu ligde olmasını istemiyorum!

Sakaryaspor’da Kartepe kampı sona erdi. Teknik Direktör İsmail Ertekin, iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi. Erdem Yıldırım’a konuşan tecrübeli teknik adam İsmail Ertekin, bu sene şampiyon olacaklarının mesajını verdi.

Sakaryaspor’un artık bu ligde olmasını istemiyorum!

sakaryayenihaber.com – Erdem YILDIRIM

Sakaryaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, “Kartepe’de çalışmalaımız olmulu geçti. Genel olarak takımdan memnunum. Zamanımız dar bu süreci en iyi şekilde hazırlanarak geçirmek istiyoruz. Yeni transferlerinde takıma gelmesi bizim için iyi oldu. Bazı eksik bölgelerimiz var bunları da tamamlayacağız. Pazartesi gününden itibaren çalışmalarımıza tesislerimizde devam edeceğiz. Bu süreçte biraz daha idman temposunu yükselteceğiz ve lige kadar hazır hale gelmeye çalışacağız” dedi.

GİDECEKLER OLABİLİR

Sakaryaspor’da mevcut kadrodan gidebilecek oyuncuların olacağının da sinyalini veren tecrübeli teknik adam İsmail Ertekin, “Kamp sürecinde performans olarak istediğimiz düzeyde olmayan oyuncularla da yollarımızı ayırabiliriz. Raporu yönetime sunacağım” dedi.

2 TRANSFER DAHA

Sakaryaspor’da kaliteli bir kadro kurulduğunun altını çizen Teknik Direktör İsmail Ertekin, transferlerin devam edceğini söyledi. “Eksik bölgelerimiz var” diyen Ertekin, “Transfer konusunda başkanımız çalışıyor. Bir kanat oyuncusu kesin alacağız. Şu an en az iki transfer yapılacak gibi duruyor. En kısa sürede eksik bölgeleri de tamamlayacağız” şeklinde konuştu. 

ŞAMPİYON OLACAĞIZ

Teknik Direktör İsmail Ertekin 2.Lig’de grupları da değerlendirdi. İsmail Ertekin, “Kağıt üzerinde bu işler olmuyor. Oynanmadan maç kazanılmaz. Tabi yapılan transferlerle ön planda olan bazı takımlar var. Ancak bizim hedefimiz belli. Ben buraya gelirken, yarım kalan hikayeyi tamamlamaya geldiğimi söylemiştim. Ve Sakaryaspor’un artık bu ligde olmasını istemiyorum. Sezon sonunda şampiyon olacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Başkanımız, yönetimimiz özveriyle çalışıyor. Sorumluluklarımızın farkındayız. Sakaryaspor’u şampiyon yapacağız” ifadelerini kullandı.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan Köse
Serkan Köse - 5 ay Önce

İnşAllah hocam kurtulalım bu ligden artık güveniyoruz sana

Akyazılı erol
Akyazılı erol - 5 ay Önce

İnşanlah hocam inşanlah

TURAN  KABA
TURAN KABA - 5 ay Önce

SAKARYASPORA GÜVENİMİZ TAM O SEZON BU SEZON OLACAK

TURAN   KABA
TURAN KABA - 5 ay Önce

HOCAMIZA VE DE FUTBOLCU KARDEŞLERİMİZE GÜVENİMİZ TAM SAKARYASPOR YÖNETİMİNE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER

TURAN   KABA
TURAN KABA - 5 ay Önce

HOCAMIZA VE DE FUTBOLCU KARDEŞLERİMİZE GÜVENİMİZ TAM SAKARYASPOR YÖNETİMİNE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER

Cahit Özaydın  şampiyonluğu görmek çok güzel olacak
Cahit Özaydın şampiyonluğu görmek çok güzel olacak - 5 ay Önce

İnşAllah şampiyon oluruz