'SAKARYASPOR'UN YANINDAYIZ'

Diyarbakır’da yaşnan olayların ardından AKP Milletvekilleri ile Sakarya Barosu Sakaryaspor’u ziyaret ederek “Sakaryaspor’un yanındayız” mesajı verdiler.

'SAKARYASPOR'UN YANINDAYIZ'

Amedspor maçında saldırıya uğrayan Sakaryaspor’a ziyaretler devam ediyor. Diyarbakır’da Amedspor maçında yaşanan çirkin olayların ardından AKP Sakarya Milletvekilleri Ali İhsan Yavuz, Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu, Recep Uncuoğlu, AKP İl Başkanı Yunus Tever, AKP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erkem Yüce, Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak ve avukatlar Rüstemler Tesisleri’nde teknik heyet, futbolcular ve yönetimi ziyaret etti. Milletvekilleri ve Sakarya Barosu Sakaryaspor’un her zaman yanında olduklarını ve yaşanan olayların takipççisi olacaklarını söylediler. Başkan Cevat Ekşi, Sakaryaspor’u yalnız bırakmayan vekillere ve Sakarya Barosu’na teşekkür etti.

Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, futbol müsabakalarında böyle olayların yaşanmaması gerektiğini ve hayretle takip ettiklerini dile getirdi. Burak, “Sakaryasporumuzun başına gelen çirkin ve insanlıkla bağdaşmayan bu hadiseyi şiddetle kınıyoruz ve şehrimizin göz bebeği Sakaryasporumuzun her zaman yanındayız. Her türlü hukuki desteği de vermeye hazırız” diye konuştu.  Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER