SAKARYA'YA BÜYÜK ONUR

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ilimizde düzenlenecek olan 2020 Uluslararası Dünya Dağ Bisikleti Şampiyonası ile ilgili olarak Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne ziyarette bulundu.

SAKARYA'YA BÜYÜK ONUR

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga ve Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Mücahit Küçükyılmaz ile görüşen Başkan Toçoğlu, şampiyonanın Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleştirileceği müjdesini paylaştı.

Başkan Toçoğlu, “Şehrimizin tanıtımının yanında, bisiklet kültürünün gelişmesi açısından da önemli bir organizasyona ev sahipliği yapacağız. Organizasyon tarihine kadar gerçekleştirilecek MTB Cup yarışları da şehrimizde düzenlenecek. Bunların ilkini bu yıl gerçekleştirdik. Organizasyon büyük beğeni kazandı. 2018 yılından itibaren ise Büyükşehir Belediye Başkanlığımız tarafından yürütülen Dağ Bisikleti Maraton Dünya Şampiyonası organizasyonu 2018-2020 yılları arasında Cumhurbaşkanlığımızın himayesinde yürütülecek.
Yarışları himayelerine alarak bizi onurlandıran ve Türk sporuna büyük destek sağlayan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımızı arz ediyoruz. Şehrimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.  Şenol ÇİVİCİK
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER