Şampiyon tebrikleri kabul ediyor

Kick Boks Avrupa şampiyonu Afra Adıyaman, ziyaret turlarını sürdürürken tebrikleri kabul ediyor.

Şampiyon tebrikleri kabul ediyor

Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda tarihi bir başarıya imza atan Afra Adıyaman ziyaret turlarına devam ediyor. Ülkemize altın madalya ile dönemenin gurunu yaşayan Afra Adıyaman, tebrikleri kabul ederken kendisine gösterilen ilgiden bir hayli memnun. Afra, Gençlik spor İl Müdürü Arif Özsoy, Serdivan Anadolu Lisesi’ni ve eski Sapanca Belediye Aydın Yılmazer’i ziyaret etti.

ÖZSOY AĞIRLADI

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, altın madalya kazanan Afra Adıyaman’ı makamında ağırladı. Ziyarette Kick Boks İl Temsilcisi Hayri Ad, Milli Takım antrenörleri Serkan Yılmazer, Seydi Gökpınar, milli sporcu Avrupa şampiyonu Ömer Faruk Avcı’da hazır bulundu.

GURUR DUYDUK

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy; Avrupa Şampiyonu olan Afra Adıyaman’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. İl Müdürü Özsoy, “Kick boks branşında ilimizi ve ülkemizi Milli takımda başarıyla temsil eden Afra Adıyaman ile ne kadar övünsek azdır. Sakarya ve Türkiye Kick Boks tarihine adını altın harflerle yazdıran Avrupa Şampiyonumuz Afra Adıyaman’ın yetişmesinde pay sahibi olan başta ailesi ve Milli Takım antrenörleri Serkan Yılmazer, Seydi Gökpınar olmak üzerek herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 09:50
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER