Şampiyon Urgancıoğlu

Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği tarafından “Bir mont, bir bot” sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen futbol turnuvası görkemli bir törenle sona erdi. Urgancıoğlu, İdes Aydınlatma’yı 4-1 yenerek şampiyon oldu.

Şampiyon Urgancıoğlu

FİNAL NEFESLERİ KESTİ

Sakarya GİAD tarafından “Bir mont, bir bot” sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen futbol turnuvası görkemli bir finalle sona erdi. Turnuvanın final maçında İdes Aydınlatma ile Urgangıcıoğlu arasında oynanırken, karşılaşmayı FİFA kokartlı hakem Fırat Aydınus yönetti. Final maçı büyük heyecana sahne olurken, karşılaşmanın ilk yarsını Urgancıoğlu 2-1 önde tamamlamayı başardı. Maçın ikinci yarısın da Urgancıoğlu farkı açarak, maçı 4-1 kazandı ve turnuvayı şampiyon tamamladı.  

ÜNLÜLER GEÇİDİ

Serdivan Halı Sahası’nın ev sahipliğinde yapılan final müsabakası öncesinde eski milli futbolcuların da forma giydiği gösteri maçında renkli görüntüler yaşandı. Sabri Sarıoğlu, Tuncay Şanlı, Serdar Kulbilge, Aytaç Ak, Ömer Gündoğdu, Veysel Beşik, Hakan Yılmaz ve Ogün Temizkanoğlu’nun forma giydiği gösteri maçında futbol resitali vardı.

PROTOKOL

Final müsabakalarına spor ve siyaset camiası büyük ilgi gösterirken, Vali Ahmet Hamdi Nayir, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, AKP İl Başkanı Yunus Tever turnuvada yerini aldı. Protokol üyeleri bu anlamlı projeye katılan tüm takımları kutladı.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER