ŞAMPİYONAYA HAZIRIZ

Uluslararası Dağ Bisikleti Şampiyonası MTB Cup ve Maraton Serisi yarın Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nde başlayacak. Şampiyonaya 30 ülkeden 250 sporcu katılacak.

ŞAMPİYONAYA HAZIRIZ

İlimizin ev sahipliği yapacağı Uluslararası Dağ Bisikleti Şampiyonası MTB Cup ve Maraton Serisi yarın ve pazar günleri Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nde gerçekleştirilecek. 30 ülkeden 250 sporcu katılacağı müsabakalara dünyaca ünlü bisikletçiler katılacak. Yarışlar TRT Spor’dan canlı olarak yayınlanacak. Yarışlar elit erkekler, elit bayanlar, genç erkekler ve genç bayanlar olmak üzere 4 farklı kategoride gerçekleştirilecek. Yarışlar 9.30’da başlayacak.

Türkiye’nin ilk Bisiklet Adası olan projede şampiyonaya ev sahipliği yapacaklarını belirten Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Orhan Bayraktar, “Uluslararası alanda önemli bir organizasyona ikinci kez ev sahipliği yapacak olmaktan büyük mutluluk duyacağız. Organizasyonlar sadece ülkemizde değil uluslararası alanda da yayın anlamında takip edilecek. İki gün boyunca sürecek olan organizasyonda yurt içi ve yurt dışından gelecek olan misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayacağız” dedi.  Mustafa ERKAYA
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE