Şampiyondan moral: "İrem Altın Madalyayı getirecek"

İlk kez dünya şampiyonasında mücadele edecek olan İrem Durmaz son hazırlıklarını yapıyor. Cuma günü Şili’ye gidecek olan İrem’i, milli karatecilerimizden Büşra Tosun ziyaret ederek şampiyona öncesinde moral verdi. 

Şampiyondan moral: "İrem Altın Madalyayı getirecek"

Şili’de yapılacak Gençler-Ümitler ve 21 Yaş Altı Dünya Karate Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek olan İrem Durmaz, cuma günü şampiyonanın yapılacağı ülkeye gidecek. Kocaeli’de Milli Takım’la birlikte kampta olan İrem Durmaz’a Dünya Şampiyonası öncesinde milli sporcu Büşra Tosun ve ailesi moral ziyaretinde bulundu. 
"İREM BAŞARALI OLACAK"
İlimizin başarılı milli karatecilerinden Büşra Tosun, İrem’e yaptığı ziyarette başarılar diledi. İrem’in dünya şampiyonu olarak ülkemize döneceğine inandığını söyleyen Büşra, “Dualarımız İrem’le olacak. İyi bir çalışma süreci geçirdi. İnşallah Şili’den altın madalya ile dönecektir. İrem ve Milli Takımımıza başarılar diliyorum” dedi. İrem’in ailesi de Şili yolculuğu öncesinde milli sporcuyu ziyaret ederek bir kez daha moral verdiler.   İrem Durmaz, Yenihaber Gazetesi’ne verdiği röportajda Büşra Tosun’u idolü olarak gördüğünü dile getirmişti. Büşra’nın yaptığı sürpriz ziyaret İrem’i bir hayli mutlu etti.  
Erdem YILDIRIM

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER