Şampiyonlar ödüllendirildi

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Yıldızlar ve Gençler Dünya Şampiyonası’nda başarılı olan Hendek Güreş İhtisas Kulübü sporcularını makamında ağırlayarak altınla ödüllendirdi.

Şampiyonlar ödüllendirildi

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Bulgaristan’da yapılan Yıldızlar Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden 45 kiloda Berat Büyüktazim ile Estonya’nın yapılan Dünya Gençler Güreş Şampiyonası’nda 87 kiloda Dünya üçüncüsü olan Bedirhan Tan, 67 kiloda Dünya beşincisi olan Abdulsamet Başar ve Dünya Gençler Şampiyonasında ülkemizi temsil eden Mükremin Aktaş’ı makamında ağırladı. Başkan Babaoğlu, sporcuları kutlayarak altınla ödüllendirdi.

Hendek Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü’nün per yıl şampiyonlar çıkarttığın belirten Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, bunun gururunu yaşadıklarını söyledi. Başkan Babaoğlu, “Kulübümüzde derece alarak ülkemize madalya kazandıran başarılı sporcularımız var. Sporcularımızın bundan sonra da başarılarını kat kat artıracaklarına inanıyorum. Bu amaçla sporun alt yapısına önem veriyoruz. Spora ve sporcularımıza desteklerimizi her zaman devam ettireceğiz” dedi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER