'SAMSUN'DA FİNAL OYNAYABİLİRİZ'

Ligden direk çıkma umudunu son maça kadar yaşayacaklarının altını çizen Teknik direktör Şaban Yıldırım, iki hayali olduğunu ve bunlardan birinin Samsun’da son maçın final olabileceğini söyledi.

'SAMSUN'DA FİNAL  OYNAYABİLİRİZ'

Sakaryaspor’un yeni teknik patronu Şaban Yıldırım, bu sezonda 1.Lig hedefine ulaşacaklarına inanıyor. Lig’de kaybedilmiş bir şeyin olmadığına dikkat çeken tecrübeli teknik adam matematiksel olarak şampiyonluk şansının devam ettiğini ve lig sonuna kadar bu umudun peşinden koşacaklarını söyledi.

2 HAYAL GÖRÜYORUM

Şampiyonluk için umutlu konuşan Yıldırım iki hayalinin olduğunun altını çizerek şöyle konuştu: “İki tane hayal görüyorum. Bir tanesi son maçı kazanıp sanki Samsun’da çıkıyormuşuz gibi bir hayalim var. Diğeri de hayalden ziyade bir düşünce gibi direk çıkamazsak play-off’tan gibi. Samsun’da bir final oynayabiliriz. Matematiksel olarak çok kolay olmadığını görüyoruz tabi. Üç-dört hafta öncesine göre bu ihtimal biraz daha düşüktü. Ama böyle bir hayal görüyorum. Neticede hayal görebiliriz.”

AYNI SİNERJİ

Tribünlerdeki aynı sinerjinin yeniden yakalanacağına inandığını söyleyen Yıldırım, “Samsun maçında 35 bin seyirci vardı. Nasıl bir güç, nasıl bir potansiyelimiz olduğunu herkes biliyor. İnşallah bu potansiyel tekrar harekete geçer. Geçecektir diye düşünüyorum. Ben bu konuyu gündem bile yapmıyorum! Daha önce gördük bu takım nasıl çıkış yaptığında destek verildiğini. Nasıl bir ambiyans oluşturduğunu gördük ve biliyoruz yine olacaktır” şeklinde konuştu.   Erdem YILDIRIM

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort