Şansal Büyüka ile Sakaryaspor zirvesi!

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç, kulübe gelir getirici projeleri konuşmak için İstanbul’da Akgün Altuğ, Şansal Büyüka ve Sıtkı Sakallıoğlu ile bir araya geldi. Toplantının gündeminde devre arasında özel maç, sponsorluk ve loca satışı vardı. 

Şansal Büyüka ile Sakaryaspor zirvesi!

BAŞKAN GENÇ’TEN 
İSTANBUL ZİYARETİ 

6 Kasım’da gerçekleştirilen kongrenin ardından Başkan Cumhur Genç dün İstanbul’a giderek SATSO Başkanı Akgün Altuğ, gazeteci Şansal Büyüka, Yüksek Divan Kurulu üyesi Sıtkı Sakallıoğlu ile bir araya geldi. Sakaryaspor’a gelir sağlayacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulunan Başkan Cumhur Genç, kulübün son durumuyla ilgili bilgi verdi. Genç, “Çok değerli Şansal Büyüka Sıtkı Sakallıoğlu ve SATSO  Başkanımız Akgün Altuğ ile Sakaryaspor’umuz için İstanbul’da fikir alışverişinde bulunduk ve projelerimiz hakkında konuştuk” dedi. 
 3 KULÜBE ÖZEL 
MAÇ TEKLİFİ 

İstanbul’da yapılan toplantıda gazeteci Şansal Büyüka’nın girişimleriyle devre arasında Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’dan biriyle özel maç yapılması konusunda fikir birliğine varılırken üç kulüple yapılan ilk görüşme olumlu geçti. Geçen sezon başında Şansal Büyüka ile Sıtkı Sakallıoğlu’nun girişimleriyle Galatasaray ile sezon açılışı maçı yapılırken Sakaryaspor bu karşılaşmadan yaklaşık 700 bin TL gelir elde etmişti. 

SPONSORLUK İÇİN 
ALTUĞ DEVREDE 

SATSO Başkanı Akgün Altuğ sponsorluk konusunda düğmeye bastı. Edinilen bilgilere göre Başkan Altuğ Sakarya’da birçok firma ile temasa geçerek forma sponsorluğu konusunda girişimlerde bulunacak. Sponsorluk çalışmalarından önemli bir gelir elde etmeyi bekleyen yönetim özellikle ligin ikinci yarısını mali açıdan rahat geçirmeyi planlıyor. 

8 LOCA SATILACAK

Sakaryaspor’da eski yönetim 29 locanın 21’ini sezon başında satmıştı. Kalan 8 locanın satışı için yeni yönetim gharekete geçti. 8 locayı da satışa çıkaran yönetim bu projeden de en az 500 bin TL gelir hedefliyor. SATSO Başkanı Akgün Altuğ loca satışı konusunda da iş adamlarıyla temasa geçecek.    Erdem YILDIRIM
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2019, 19:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21