SAPANCA'DA RAKETLER KAPIŞTI

Sapanca’nın ev sahipliğinde İstanbul Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü ile Sapanca İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuva Sapanca Veteran Masa Tenisi Turnuvası sona erdi.

SAPANCA'DA RAKETLER KAPIŞTI

130 SPORCU KATILDI

Sapanca Spor Salonu’nun ev sahipliğinde Sapanca Veteran Masa Tenisi Turnuvası yapıldı. İstanbul Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü ile Sapanca İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuvaya 50-59 tek erkek, 60-64 tek erkek, 65 yaş üzeri tek erkek, 50 yaş altı tek kadın, 50 yaş üzeri tek kadın, 50 yaş altı çift erkek, 50-59 çift erkek, 60 yaş üzeri çift erkek, çift kadın ve karma kategorilerinde Türkiye dışında İtalya, Kırgızistan, Bulgaristan, Rusya ve KKTC'den yaklaşık 130 sporcu katıldı

BİRİNCİLER BELLİ

Büyük çekişmeye sahne olan müsabakalar sonunda birinciler belli oldu. Buna göre 50-59 tek erkek kategorisinde Cevat Gürsel, 60-64 tek erkek kategorisinde Aytekin Akdeniz, 65 yaş üzeri tek erkek kategorisinde Şenel Altun, 50 yaş altı tek kadın kategorisinde Hilal Yamak, 50 yaş üzeri tek kadın kategorisinde Fulya Diker, 50 yaş altı çift erkek kategorisinde K. Atalay ve N. Saparbaev, 50-59 çift erkek kategorisinde M. Şen ve M. Tuzcu, 60 yaş üzeri çift erkek kategorisinde Ö. Ceyhan ve E. Elmas, çift kadın kategorisinde Z. Akçay ve A. Özdemir ile karma kategorisinde F. Diker ve O. Yurtkan zirveye çıktı. Dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları Sapanca İlçe Spor Müdürü Mehmet Uçar ve kulüp yöneticileri verdi.  

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER