Sapancaspor yeni sezon için sahada

Süper Lig’de bu sezon şampiyonluğu hedefleyen Sapancaspor yeni sezona kendi tesislerinde yaptığı ilk idmanla başladı. Yeşil-beyazlı takımda tek hedef BAL’a yükselmek.

Sapancaspor yeni sezon için sahada

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Sapancaspor, Süper Lig’de yeni sezon öncesinde çalışmalarına başladı. Kendi tesislerinde Antrenör İsmail Yılmaz nezaretinde yaptığı idmanla başlayan yeşil-beyazlı takımın ilk idmanını Kulüp Başkan Cengiz Can Çetin ve yöneticiler takip etti. Morallerin son derece yüksek olduğu Sapancaspor’da futbolcular sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceklerine inanıyor.

GÜVENİYORUM

Sapancaspor’da Antrenör İsmail Yılmaz, yeni sezonun yeşil-beyazlı camiaya hayırlı olmasını diledi. Yılmaz, “Sapancaspor’un özlemini duyduğu birlik beraberliğin bu yıl sağlandığını görüyoruz. Bu takım arka arkaya alacağı şampiyonluklarla özlenen noktaya gelecek. Sporcularımla birlikte bizde elimizden gelenin fazlasını yaparak taraftarımızı mutlu edeceğiz” ifadesini kullandı. Sapancaspor’da transfer çalışmaları devam ederken, antrenör İsmail Yılmaz, kadrolarına birkaç takviye daha yaparak takımı istenilen düzeye getireceklerini ifade etti.

İNANCIM TAM

Sapancaspor Kulüp Başkanı Cengiz Can Çetin, sezonun startını verdiklerini belirterek şampiyonlukla noktalanan bir yıl olmasını istediklerini söyledi. Başkan Çetin, “Sapancaspor’a yakışan bir kadro için görüşmelerimiz sürüyor. 28 Eylül’de sahaya Sapancaspor taraftarının alkışlayacağı bir takım çıkacak. Bize güvensinler. Şampiyonlukla biten sezon Sapancaspor’u bekliyor” dedi. 

banner3
YORUM EKLE