SAÜ'DE BÜYÜK KAPIŞMA

SAÜ Personel Ligi’nde iki maç oynandı. İşletme Fakültesi ile Yapı İşler Daire Başkanlığı rakiplerini yenerek üç puanı hanelerine yazdırdılar.

SAÜ'DE BÜYÜK KAPIŞMA

Personel Ligi’nde heyecan iki maçla devam etti. Günün ilk maçında İşletme Fakültesi ile İdari Mali İşler Daire Başkanlığı karşı karşıya geldi. 38’nci dakikada Emre’nin golüyle öne geçen İdari ve Mali İşler, ikinci yarıda İşlet Fakültesi’nin gollerine engel olamadı. İşletme Fakültesi 70’te Mustafa ile beraberliği yakaladı 78’de ise Abdullah’ın golüyle üç puana uzandı.

İşletme Fakültesi: 2-İdari Mali İşl. Dai. Bşk.: 1

Saha: Kampüs Arena            

Hakem: Mesut Katık ***

İşletme Fakültesi: Ünal*** Selami*** Özgür*** Abdullah*** Mustafa*** Enes*** Yalçın*** Halil*** Mevlüt***

Antrenör: Yalçın Yayla

İdari Mali İşl. Dai. Bşk.: Ali** Emre** Hakan** İbrahim** Oğuzhan** Hasan** Mehmet** Uğur** Yaşar** Galip** Murat**

Antrenör: Hakan Yılmaz

Goller: Dk. 38 Emre Bayrak (İdari Mali İşl. Dai. Bşk.), Dk. 70 Mustafa Hamarat, Dk. 78 Abdullah Talha Genç (İşletme Fak.)

 

Mühendislik Fakültesi ile Yapı İşler Daire Başkanlığı arasındaki gecenin ikinci maçı da ilk maçta ki gibi çetin ve kora kor mücadele içinde geçti. Yılmaz Uyaroğlu’nun golü ile perde açılırken futbol severler 11 gol izledi. Büyük bir çekişmeye sahne olan maçı Yapı İşler Daire Başkanlığı 89’ncu dakikada attığı golle 6-5 kazandı. Gol düellosunun yaşandığı maçta her iki takım oyuncuları da sahadaki futboluyla tam not aldı.

 

 Mühendislik Fak. : 5 -Yapı İşl. Dai. Bşk.: 6

Saha: Kampüs Arena            

Hakem: Mesut Katık ***

Mühendislik Fakültesi: Numan** Hasan** Cihan** Hasan M** Burhan** Yılmaz** Orhan** Mehmet**

Antrenör: Hasan Mıtıncık

Yapı İşl. Dai. Bşk.: İrfan*** Salim*** Kenan*** Halit*** Ersin*** Cemil*** İsmail*** Haşim*** Eser*** Emrah*** Süleyman*** Hamit Bostancı***

Antrenör: Mustafa Kayıhan

Goller: Dk. 13 Yılmaz Uyaroğlu, Dk. 47 Hasan Mıtıncık, Dk. 53 Burhan Navdar, Dk. 65 Orhan Yalçıkaya, Dk. 85 Cihan Çalışkan (Mühendislik Fak.), Dk. 33 Süleyman Cantürk, Dk. 50 Kenan Nişancı, Dk. 60 Cemil Okur, Dk. 67 Salim Özdemir, Dk. 72 Halit Menteşe, Dk. 89 Ersin Güngör (Yapı İşl. Dai. Bşk.)

 

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER