Serik maçının kaderi bugün belli olacak

Sakaryaspor’da pazar günü oynanacak Serik Belediyespor maçı öncesinde takım bugün bir kez daha teste girecek. Yeşil-Siyahlı ekibimizde bir pozitif vakaya rastlanması durumunda maç ertelenecek.

Serik maçının  kaderi bugün  belli olacak

NETLİK KAZANACAK

Sakaryaspor,  Misli.com 2.Lig’in 15.haftasında Pazar günü kendi sahasında Serik Belediyespor’u konuk edecek. Yeşil-Siyahlı ekibimiz bu müsabaka için bugün bir kez daha test olacak. Yeşil-Siyahlı ekibimizde yapılacak testlerin sonunda bir pozitif vaka dahi çıkması durumunda mücadele ileri bir tarihe ertelenecek. Sakaryaspor’da hastalıkları süren Çağrı Ortakaya, Oğuzhan Kayar, Alişan Şeker, Mehmet Boztepe, Emirhan Civelek, Hakan Aslantaş, Ali Özgün, Canberk Özdemir, Özkan Taştemur, Caner Koca, Alpay Koçaklı’ya hafta başında Abdülaziz Solmaz’da eklenmişti. Şuanda 12 pozitif vakası bulunan Sakaryaspor’da gözler bugün yapılacak testlerde.

ERTELEME OLACAK MI?

Elazığspor ve Bayburt maçlarına koronavirüs vakaları nedeni ile çıkamayan Sakaryaspor, Serik Belediyespor maçının kaderi bugün belli olacak. Yeşil-Siyahlı ekibimizde test sonuçlarının tamamının negatif çıkması halinde müsabaka oynanacak. Bu durumda Sakaryaspor karşılaşmada bir çok oyuncusundan yararlanamayacak. Pozitif vaka çıkması halinde ise iki maçın ardından üçüncü müsabakada resmi olarak ertelenecek. Serik Belediyespor maçının kaderi de bugün yapılacak testlerin sonunda netlik kazanmış olacak.  Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2020, 12:54
banner3
YORUM EKLE