Sıy'ın hedefi BAL

Sapanca Gençlikspor’da yapılan kongre sonunda 95 oyla yeniden başkanlığa seçilen Umut Sıy, iddialı konuştu. Sıy, kuracakları kadroyla BAL’a yükseleceklerine inandığını söyledi

Sıy'ın hedefi BAL

Süper Lig takımlarından Sapanca Gençlikspor’da yapılan kongre sonunda yeniden başkanlığa seçilen Umut Sıy mutlu. İkinci kez yeşil-beyazlı takımın başkanlığını yapacak Sıy’ın yönetimi Bülent Pulat, Nimet Cebeci, Tolunay Kösemen, M. Alper, Güven, Ergün Ekmen, Necati Başer, Erkan Aydın, Hakan Doğan. Yedek üyeler; M.İbrahim İlter, Ozan Akça, Kemal Kahraman, Yasin Turan, Cenk Sarıhan, İsmail Cebeci ve Rasim Tanta’dan oluştu.
Sapanca Gençlikspor başkanı Umut Sıy, ikinci dönemin daha farklı olacağını belirterek hedeflerinin Bölgesel Amatör Lig’e yükselmek olduğunu söyledi. Başkan Sıy, “Geçen sene rakibimiz olan arkadaşlarımız, bu sene bir şeyleri doğru yaptığımıza inandıkları için bizimle aynı yolda yürümek istediler, onlarla kucaklaştık. Sapanca’da Sapancaspor’u ayrımcı değil, bütünleyici, siyasi partilerin üzerinde, tek çatı altında toplamak için bir araya geldiğimize inanıyorum” diye konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE