‘Sizlere güveniyoruz ve her zaman yanınızdayız’

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ligde üst üste alınan galibiyetlerin ardından yönetim, teknik heyet ve futbolcuları Rüstemler Tesisleri’nde ziyaret etti.

‘Sizlere güveniyoruz ve her zaman yanınızdayız’

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ligde üst üste alınan galibiyetlerin ardından yönetim, teknik heyet ve futbolcuları Rüstemler Tesisleri’nde ziyaret etti. Yeni yönetimi bir kez daha kutlayan Başkan Yüce, teknik heyet ve futbolculara yaptığı açıklamada “Sizlere güveniyoruz ve her zaman yanınızdayız” mesajı verdi.

Başkan Ekrem Yüce, antrenman öncesinde futbolculara yaptığı konuşmada, “Ligde üst üste aldığınız galibiyetler ile bizleri mutlu ettiniz. Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Sakaryaspor’un her zaman yanında olacağız. Sizler aldığınız galibiyetler ile kendinizi ispat ettiniz. Hak ettiğimiz yere gelmek için biraz daha gayret etmeniz gerekiyor. Sakaryaspor taraftarı sizlerin yanında. Taraftarımızın büyüklüğünü anlatmaya gerek yok. İnşallah omuz omuza vererek sezon sonunda arzu edilen başarıyı elde edeceğiz. Başarılar diliyorum” dedi.    Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 17:39
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER