‘Spor için biraz daha sabır’

İlimizde sporu yöneten isimler gelişmeleri yakından takip ediyor. Sporun yetkilileri koronavirüs salgını konusunda gerekli uyarıların dikkate alınmasını isterken spor müsabakaları için ise “Biraz daha sabır” mesajı verdiler. 

‘Spor için biraz daha sabır’

Koronavirüs salgını nedeniyle tüm sportif faaliyetler askıya alındı. İlimizde sporun patronları sportif faaliyetlerin ertelenmesinden önce bir araya gelerek ilk yol haritalarını belirlemişti. 
Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Başkanvekili Uğur Kobaş, BŞB. Spor Kulübü Başkanı Cevat Ekşi, Spor Dairesi Başkanı İlhan Şerif Aykaç, Spor Şube Müdürü Özgür Aygün, Serdivan İlçe Spor Müdürü Şükrü Özkan ve Adapazarı İlçe Spor Müdürü Adem Aka, spor kamuoyuna seslenerek gerekli çağrılara uyulmasını istediler. Sık sık görüşerek virüs tehdidini, tesislerin durumunu ve sportif etkinlikler ile ilgili fikir alış-verişinde bulunduklarını belirten yetkililer, devletin vereceği kararları beklediklerini vurguladılar. Sporun yönetenleri spor severlere “Biraz daha sabır” diye seslendi.   Erdem YILDIRIM
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER