Sporcu Eğitim Merkezinin ihale içeriği açıklandı

Yeni Sakarya Atatürk Stadı içerisinde Spor Lisesini de kapsayacak şekilde hayata geçirilecek olan Spor Eğitim Merkezi projesinin ihalesinin ayrıntıları belli oldu 

Sporcu Eğitim Merkezinin ihale içeriği açıklandı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Yaşayan Stat projesi kapsamında yapılacak olan Sporcu Eğitim Merkezi ihalesinin içeriği açıklandı. 

Buna göre yapılacak merkezin içerisinde 14 Derslikli tam teşekküllü Spor Lisesi, Cimnastik Salonu, Müsabaka Salonu (Büyük Salon), 2 Adet Tenis Kortu, Basketbol Sahası, Voleybol Sahası , Halı Saha, Yürüyüş Parkurları, Piknik Alanları yer alacak. 

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 15 Eylül 2020 tarihinde saat 10.30'da İstiklal Mahallesi Safrancık Sokak No: 8/A Serdivan / Sakarya adresinde yer alan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün İl Hizmet Binasında ihale yapılacak.
Açık ihale usulü ile yapılacak olan ihaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler , teklifler ve daha fazla bilgi için Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne müracaatta bulunabilirsiniz. 


 

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER