Stadın son hali içler acısı!

Sakarya Süper Amatör Küme'de mücadele eden Geyvespor'un sahası tanımlanamayacak kadar kötü durumda. 

Stadın son hali içler acısı!

Pandemi nedeniyle amatör müsabakaların askıya alınması sonucu ihmal edilen ve stad hariç herşeye benzeyen Geyve sahasının son hali yürekleri burktu.

Geyve halkı bunu hak etmiyor

Giriş kapısında çöplerin olduğu, saha içinde atların otladığı, trübün tellerinin söküldüğü, her tarafının çöplerden geçilmediği Geyve Stadı'nın acınası halini görenler "Geyveliler bu rezilliği hak etmiyor" demeden edemiyor.

Koşu bile yapılamayacak durumda

Stadın içler acısı hali Geyvespor yönetimini büyük üzüntü ve öfkeye sevk etti. Geyvespor yönetimi; bırakın maça çıkmayı bu şartlarda antrenmanın, hatta düz koşunun dahi yapılamayacak durumda olduğunu belirtti. 

Her ay 6-7 bin lira ödeniyor

300 kişilik Geyvespor altyapı sporcularının stadın bu olumsuz koşullarında idman yapamadığı, halı sahalarda çalışma yapan altyapı için Geyvespor yönetiminin her ay işletmelere 6-7 bin lira  ücret ödendiği öğrenildi. 

İl Müdürlüğü duruma el koymalı

Geyveli sporseverler ve kulüp yöneticileri, Sakarya'da hiç bir stadın bu kadar kötü durumda olmadığını, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün acilen duruma el atmasını ve yeni ilçe stadı projesinin biran önce gündeme alınıp başlatılmasını istediler.

Kaynak: Geyve.com
 

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Size stad yok
Size stad yok - 1 hafta Önce

100 sene de geçse Geyveye stad yok