Suat Kaya kadroyu belirledi

Sakaryaspor’un başında ilk maçına çıkacak olan Suat Kaya, maç kadrosunda üç değişiklik yaptı. Yeşil-Siyahlılar Tuzla maçı için yola çıktı.

Suat Kaya kadroyu belirledi

BEKİR, AHMET VE HACI

Sakaryaspor’un yeni teknik direktörü Suat Kaya, Tuzlaspor maçının 18 kişilik kadrosunda bazı değişiklikler yaptı. Bekir İrtegün’ü maç kadrosuna alan Suat Kaya, Ali Fırat Okur’u ise 18 dışında bıraktı. Bugünkü karşılaşmada sakatlığı nedeniyle forma giyemeyecek olan Yaser Hacımustafaoğlu’nun yerine ise Hacı Ömer Doğru, kaleci Hüseyin’in yerine ise Ahmet Sabri Fener kadroya dahil edildi. Berk İsmail Ünsal, Hüseyin Bilge, Özgür Kedikli, Zeki Korkmaz, Orkun Dervişler, Aykut Berat Yıldız, Erdi Can Şehit ve Ahmet Furkan Özcan’da kadroya giremeyenler isimler arasında.  

18 KİŞİLİK KADRO

Sakaryaspor’un 18 kişilik kadrosu şu isimler oluştu: Oğuz Çalışkan, Ahmet Sabri Fener,  Canberk Özdemir, Ferit Erişçi, Ümit Yasin Arslan, Bekir İrtegün, Berkay Can Değirmencioğlu, Serkan Odabaşoğlu, Taşkın İlter, Abdülaziz Solmaz, Okan Baydemir, Aydın Yılmaz, Denis Taşkesen, Furkan Parsak, Nuri Fatih Aydın, Umut Sözen, Hacı Ömer Doğru. Ahmet Furkan Özcan.,        

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 17:17
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih Ayar
Fatih Ayar - 12 ay Önce

Furkan Parsak varken Hacı Ömer nedir Allah aşkına ya ne buluyorlar bu çocukta yıllardır anlamıyorum.

Üzgün Ümitsiz
Üzgün Ümitsiz - 12 ay Önce

Gerideki Bekir İrtegün rakipleri durdurup topu orta sahadaki Umut Sözen'e atacak, onun vereceği pasla da Hacı Ömer Doğru gol atacak, öyle mi? İkinci golümüzü de Aydın Yılmaz atar belki.

Böyle kadro ve oyun planıyla bizi kimse tutamaz artık!

SIRADAKİ HABER