SUEV VE ORKAR YARI FİNALDE

26.Olgunlar Futbol Turnuvası’nda 2’nci tur heyecanı devam ediyor. Önceki akşam oynan maçlarda gençler kategorisinde Suev İnşaat, olgunlar kategorisinde ise Orkar Lojisik yarı final biletini kaptı

SUEV VE ORKAR YARI FİNALDE

SUEV İNŞAAT FARKI
Olgunlar Futbol Turnuvası’nın 41’nci akşamı geride kaldı. Genç Olgunlar’ın ilk yarı finalisti önceki akşam belli oldu. İlk maçını kazanan Suev İnşaat şampiyonluğun en büyük adayı olarak gösterilen Turport&Hacı Arif Lokantası’nı devirerek yarı finale yükseldi. Nefes kesen maçı Suev İnşaat İshak Toğçu (3) ve Serhat Sütlü’nün golleriyle 4-2 kazanarak şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı. Bu mağlubiyetle Turport yarı final şansını bir hayli zora soktu.
ORKAR ZORLANMADI
Olgunlar kategorisinde yarı finale çıkan son takım Orkar Lojistik oldu. Dem-Ak Harita karşısında rahat bir oyun ortaya koyan Orkar Lojistik maçı Yüksel Gümüş (4) ve Göksel Argun’un (3) golleriyle 7-0 kazandı. Bu sonuçla Dem-Ak Harita turnuvaya veda etti. Olgunlar’da yarı final heyecanı 11 Temmuz’da yaşanacak. Çiftçi Kardeşler Kasabı ile Bosna Pırıldar Market, Modern Kuyumculuk&Turyap ile Orkar Lojistik final mücadelesi verecek.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE