Sultanlardan Ekrem Yüce'ye şampiyonluk sözü!

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Kadınlar Voleybol 2. Ligi’nde namağlup lider durumda bulunan Sakarya Voleybol Spor Kulübü’nü makamında ağırladı. Başkan Yüce, sultanlardan şampiyonluk sözü aldı. 

Sultanlardan Ekrem Yüce'ye şampiyonluk sözü!

Kadınlar Voleybol 2. Ligi’nde namağlup lider durumda bulunan Sakarya Voleybol Spor Kulübü, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin konuğu oldu. Ziyarete Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ömer Bektaş, Kenan Oran, Antrenörler İdris Demir, Erol Güdüloğlu, ve sporcular katıldı. Ligde 6 maçın tamamını kazanan sporcuları, kutlayans Başkan Ekrem Yüce, Kulüp Başkanı Ömer Bektaş, Antrenörler İdris Demir ve Erol Güdüloğlu’ndan da şampiyonluk sözü aldı. 
KUPAYI BEKLİYORUM
Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, sporcular ve teknik heyetle tek tek özel olarak sohbet etti ve tebriklerini iletti. Başkan Yüce "Seçim öncesinde sizlerle kahvaltıda tanışmış ve o günden bu yana verdiğimiz sözleri, şehrimizin marka olması yönünde verdiğimiz desteği yerine getirmeye gayret ettik. Sizler de bu desteğimize en iyi şekilde karşılık vererek büyük başarı elde ettiniz. Sizleri yakından takip ederek, çalışmalarınızı, maçlarınızla ilgili tüm bilgileri alıyorum. Şampiyonluk kupasının da buraya geleceğine eminim. Biz elimizden gelenin fazlasını ortaya koymaya hazırız, sizler de üzerinize düşeni yaparak, şehrin ihtiyacı olan başarıya hep beraber ulaşacağımıza inancım tamdır" şeklinde konuştu. Şenol ÇİVİCİK
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER