Taekwondocuların kuşak terfi heyecanı...

Sakarya Efsane Taekwondo ve Şampiyonlar Taekwondo Kulüpleri, eylül ayı terfi sınavı gerçekleştirdi. Sınavda başarılı olan sporcular bir üst kuşağa geçmenin sevinci yaşadılar. 

Taekwondocuların kuşak terfi heyecanı...

Sakarya Efsane Taekwondo ve Şampiyonlar Taekwondo Kulüpleri’nden farklı yaş kategorilerinde 30 sporcunun terfi etmek için ter döktüğü sınavda, komisyon karşısında yarışan sporcular hünerlerini sergiledi. Kuşak terfi sınavını başarıyla geçen sporcular bir üst kuşağa geçmenin mutluğunu yaşadı. Komisyon üyeliğini Levent Tan’ın yaptığı sınava katılanlar arasında Sakarya Şampiyonlar Taekwondo Kulübü antrenörü, Cemal Saydam’da yerini aldı.
 
Sakarya Efsane Taekwondo Spor kulübü Başkanı Cemal Ot, yaptığı açıklamada, ‘’Eylül ayı kemer terfi sınavını kulübümüz Sakarya Efsane Taekwondo ve Sakarya Şampiyonlar Taekwondo ile birlikte gerçekleştirdik. Bu sınavda İstanbul’dan gelerek bizleri onure eden antrenör İhsan Kol ve rahmetli Coşkun Çakmak hocamızın oğlu Burak Çakmak'a Antrenör Murat Şahan’a, sınavda emeği geçen hocalarımıza ve sınava giren sporcularımıza teşekkür ediyorum.   Serkan ÖZAY
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2019, 13:08
banner3
YORUM EKLE