TAKIMIN HAKKI VERİN

Sakaryaspor yönetimi, futbolculara verdiği ödeme sözünü halen yerine getirmedi. Geçen yıldan şampiyonluk primleri dahil takıma 2.5 Milyon TL’lik ödeme yapması gereken yönetimin sözünü tutması bekleniyor.

TAKIMIN HAKKI VERİN

ÖDEME YAPILMADI
Sakaryaspor yönetimi, sezon başından bu yana futbolculara verdiği ödeme sözünü yerine getiremiyor. Şampiyonluk primleri ve peşinatlar konusunda takıma 17 ve 20 Eylül’de iki parça olmak üzere ödeme yapma sözü veren yönetim, bugüne kadar bu sözünü yerine getiremedi! Peşinatlar ve şampiyonluk primleri toplamının 2.5 Milyon TL’yi bulduğu ödemelerde yönetim başta Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu olmak üzere çaldığı tüm kapılardan eli boş döndü. Yaşanan bu gelişmeler sonrasında kendi arasında da beklediği parayı toplayamayan Sakaryaspor yönetimi kara kara düşünmeye başladı!
PARALARI ÖDEYİN
Sakaryaspor’da yapılmayan ödemeler nedeniyle takım içerisinde huzursuzluk hat safhaya ulaşırken, saha sonuçları da herkesi kahretmeye devam ediyor. Maddi sıkıntılar ve sezon başında yeni transferlere yapılan ödemeler nedeniyle eski ve yeni oyuncular arasındaki sorunları da çözmeyi başaramayan Sakaryaspor yönetiminin, ödemeler konusunda yaşanan bu olumsuz havayı giderememesi durumunda ilk çözüm olarak Zonguldak Kömürspor maçının ardından kendi içerisinde bir operasyona giderek bazı yöneticileri devre dışı bırakacağı öğrenildi. Yeşil-siyahlı taraftarlarda yönetimin, bir an evvel oyuncuların alacaklarını ödeyerek huzursuzluğu bitirmesini bekliyor. Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER